Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 192
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2290046
19060
386
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 3,5 cm, nettó: 6,93 g 2289949
19061
386
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített medál, jelzett, d: 3,5, bruttó: 18,9 g 2290004
19062
386
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, shamballa gyöngy medállal, jelzett, h: 58 cm, bruttó: 7,46 g 2290419
19063
386
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,38 g 2290409
19064
386
Jewellery
Ezüst(Ag) könyvjelző/pénzcsipesz, jelzett, h: 9 cm, bruttó: 8,25 g 2290416
19065
386
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, ovális medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 2,91 g 2312877
19066
386
14000
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzés nélkül, 6×5 cm, bruttó: 26,39 g 2312972
19067
386
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) piros köves gyűrű, markazittal, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,39 g 2313322
19068
386
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) masni formájú filigrán bross, jelzés nélkül, 4,67 g 2313150
19069
386
Jewellery
Ezüst (Ag.) pénzcsipesz, jelzett, 18K aranyozott plasztkus lófej díszítéssel, jelzett, 4,5x1,5 cm, 14,59 g 2312735
19070
386
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, türkizszínű kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,24 g 2313854
19071
386
Jewellery
14 K arany (Au) halak horoszkóp medál. Jelzett. 0,92 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft