cca 1923 Magyar Köztisztviselők fogyasztási, termelő és értékesítő szövetkezete bevásárlási könyv. Kétszer 1000 korona okmánybélyeggel, több bejegyzéssel. Félvászon kötés, aranyozott, turulmadárral és Szent Koronával illusztrált, kissé kopott borítóval.
1927 Dr. Magyar Jenő fül-, orr-, torok, gégeorvos, fogorvos, Kaposvár, fejléces kézzel írt recept az orvos aláírásával, Nyíri Ede állatorvos részére, lap tetején kisebb lyukkal, hajtásnyommal
cca 1930 Dr. Willax Ferenc orvos, Kaposvár Közkórház, fejléces kézzel írt recept az orvos aláírásával, Nyíri Ede állatorvos részére, lap tetején kisebb lyukkal, hajtásnyommal