Nyomtatványok

Tételek száma: 315

1930 Utasítás és nyomtatványminták az 1930-as népszámláláshoz. 24p.
13611.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1930 Hajduszoboszló Gambrinus szálló és étterem, tulajdonos vitéz Nánási Lajos. Reklám nyomtatvány. kihajtható leporelló
13612.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1930 Miskolci Atilla labdarúgócsapat szlovák mérközésének szlovák nyelvű futball plakát 16x24 cm Szakadásokkal
13613.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1930 Első szent áldozási emlék + 1937 Felvételi értesítő a Mária-kongregációba + 1938 Róma, csoportkép, rajta papok és apácák is, 17,5x23 cm
13614.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930 Cipősdoboznyi családi levelezés, képeslapok, iratok, levelek
13615.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16
1930 Szent Imre ünnepségek Budapesten, 1930. jun.-aug., I. évf. 3. sz. Bp., Globus, foltos, 15 p. A borító illusztrációja Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994) munkája.
13616.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930-1940 Olasz utazási prospektusok, 7 db
13617.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1930 Holland fali naptár 1845 felirattal, aranyos életképekkel, 4 lap 44x26 cm
13619.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1930 Paul Graf Teleki (gróf Teleki Pál): Ungarns Wirtschaftslage. Die Vielseitigkeit Ihrer Schwierigkeiten. Gazdaság- földrajzi gyűjtemény (Wirtschaftsgeographische Sammlung) V. Az Egyet. Közgazd. Kar Földrajzi Intézetének kiadványa. Igazgató (Direktor): gr. Teleki Pál. Bp., é.n., Ahenaeum. 32p. Német nyelven. Több térképpel és ábrával illusztrált tanulmány a Trianon utáni Magyarország gazdasági helyzetéről európai viszonylatban. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, részben felvágatlan példány. Ritka!
13620.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1930 3 db német idegenforgalmi prospektus, a Deutsche Verkehrbücher kiadványai: Thüringia, Baden, Vesztfália, kihajtható térképmellékletekkel, az egyiken kis szakadással
13621.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930 A BAK TK - Soroksár II. liga futball bajnoki mérkőzés + Vasas -TSC barátságos mérkőzés plakátja / Football match poster 32x47 cm
13622.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1930 Filep Lajos: Feltöltés iszapolással és az iszap folyása nyílt csatornákban. Különlenyomat a Vízügyi Közlemények. 1930. január-június. Bp., 1930, K. M. Egyetemi Nyomda, 19 p.
13623.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft