Sassal, náci horogkereszttel és betűkkel (monogrammal?) gravírozott, feltehetően Wehrmacht vagy Waffen-SS tiszti kiskanál, WMF Cromargan, jelzett, jó állapotban, h: 13,5 cm / With eagle, swastika (Hakenkreuz) and letters (monogram?) engraved, probably Wehrmacht or Waffen-SS officer's small spoon, WMF Cromargan, marked, length: 13,5 cm
cca 1916-18 össz. 2 db ferrotípia, I. világháborús magyar katonaporté, egyik csoportkép három katonával, másik egy Károly csapatkereszt kitüntetést viselő katonáról, felületi kopásokkal, 6x4,5 cm
cca 1914-15 Karl von Henriquez (?-1915), az osztrák-magyar hadsereg I. világháborúban elhunyt hadnagyának portréja, keményhátú vintage fotó Josef Ferber Wiener Neustadt (bécsújhelyi) műterméből, az elhalálozás dátumával és helyszínével olvashatatlanul feliratozott, 10x6 cm /
cca 1917-51 vegyes katonai fotó tétel, össz. 18 db, portrék, életképek, katonák kitüntetésekkel stb., egy fotó az 1938-as losonci (felvidéki) bevonulásról, fotó és fotólap, néhány a hátoldalán feliratozott, 5,5x5,5 cm és 13,5x8,5 cm közötti méretben