Bolhapiac Tételek száma: 632
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2307921
12175
386
Flea Market
Régi Nagy-Magyarországot formáló, "Minden gondolatunk" feliratú tömörfém levélnehezék, kopott, 6x10,5 cm, m: 1,5 cm 2312165
12176
386
Flea Market
cca 1960 Gamma benzines öngyújtó. Működőképes, kis sérüléssel 5,5 cm 2307914
12177
386
Flea Market
Higrométer, NDK Fischer gyártmány, falra akasztható, fém borítással, d: 8 cm, m: 2 cm 2312664
12178
386
Flea Market
Rema Tip Top Vulkanisiert, gumijavító fém doboz, 8x5x1,5 cm 2312119
12179
386
Flea Market
Swank mandzsetta gomb pár és nyakkendőtű. Jelzett, díszdobozban. 2312554
12180
386
Flea Market
"Tartalék", zománcozott fém tábla, 8x12 cm 2307242
12181
386
Flea Market
Lottó sorsolási golyós toll, h: 18,5 cm 2311857
12182
386
Flea Market
Fém feszület fa betéttel 10 cm 2307094
12183
386
Flea Market
Katolikus kegytárgy tétel. össz. 4 db: 2 db B. Maria ab Ap. Viriginis ereklye műanyag dobozban + 1 db régebbi Líziői Kis Szent Teréz kis méretű fa kereszt emlék + 1 db Apostleship of Prayer medál 2312441
12184
386
Flea Market
Liliput mini tűzőgép, eredeti műanyag tokban, betétekkel, h: 7 cm 2307490
12185
386
Flea Market
Coaster "Ukiyoe" 8 db japán kép kartonlapon, egyiken kis kopás, eredeti dobozban, 9,5x9,5 cm 2308702
12186
386
Flea Market
Keleties elefántos csengő, jó állapotban, h: 31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft