Bolhapiac Tételek száma: 632
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2313591
11512
386
Flea Market
2313578
11513
386
Flea Market
Jelzett alpakka cukordoboz 15x9 cm 2313154
11514
386
Flea Market
Series Shinkansen japán szuper vonat makettje 21 cm 2313171
11515
386
Flea Market
Erotikus hamutál, epoxi műgyanta d: 10 cm 2313179
11516
386
Flea Market
Everlas Muhammad Ali használt fejvédő 2311423
11517
386
Flea Market
3 db szamovár teás pohár, üveg betéttel 2308165
11518
386
Flea Market
Régi faragott szürkemarha szaru kürt, sérült, h: 46 cm 2311848
11519
386
Flea Market
Kínai, hordót cipelő réz figura 12 cm 2311876
11520
386
Flea Market
cca 1930 Mercedes Prima írógép magyar billentyűzettel, jelzett, jó állapotban, működik, dobozzal 34×33 cm 2311887
11521
386
Flea Market
Régi, bőr aktatáska 38x28 cm 2311888
11522
386
Flea Market
Dombornyomott fém lappal díszített indai, elefántokat ábrázoló zárható kis doboz, plüss béléssel 15x10x6 cm 2312658
11523
386
Flea Market
Alabástrom dobozka türkiz színben, néhány bizsu brossal 7x7 cm, kis sérüléssel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft