Bolhapiac Tételek száma: 632
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2295809
11944
386
Flea Market
Ón sörös korsó, jó állapotban, m: 15 cm 2295798
11945
386
Flea Market
Alabástrom/réz/üveg házi szenteltvíztartó, h: 14,5 cm 2313115
11946
386
Flea Market
Vadállatokkal és orientális jelenetekkel plasztikusan díszített, belsejében szövettel bélelt ezüstözött fém doboz, jelzett, egyik lába levált, 7x7x10 cm 2313211
11947
386
Flea Market
Technoimpex Parlamentet ábrázoló bőr irattartó. Kopott. 24x17 cm. 2313206
11948
386
Flea Market
XIX. sz. második fele Monogramos Hacker alpakka tálca. Masszív darab 24x19 cm 2313560
11949
386
Flea Market
2312511
11950
386
Flea Market
2312768
11951
386
Flea Market
Régi fém körméret mérce készlet fém dobozban 2312777
11952
386
Flea Market
4 db nagy méretű réz függöny karika d: 15 cm 2311501
11953
386
Flea Market
Daniel Hechter pénztárca, eredeti dobozában, új állapotban 2295812
11954
386
Flea Market
Csontszerű kereszt, 17×8,5 cm 2295815
11955
386
4800
Flea Market
Csizma alakú bronz levélnehezék, m: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft