Bolhapiac Tételek száma: 632
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2310070
11677
386
Flea Market
Panama Jack női cipő, újszerű állapotban, méret: Esp: 35/ Eur: 36, eredeti dobozában 2314415
11678
386
Flea Market
Régi réz gyújtóstartó porcelán fogantyúval m: 21,5 cm 2314398
11679
386
Flea Market
Óriás ceruza, kézzel festett mintával, h: 38 cm 2314377
11680
386
Flea Market
Jelcin, Gorbacsov, Brezsnyev, Sztálin, Lenin, II. Miklós, Marx, stb. festett fa matrjoskák, 10 db-os, m: 2-21 cm 2314350
11681
386
Flea Market
2293299
11682
386
Flea Market
Régi alpakka kupa, jelzés nélkül, kopott, foltos, horpadással, m: 13 cm 2293341
11683
386
Flea Market
Elefánt figura, javított ormánnyal, 19x18 cm 2188111
11684
386
Flea Market
Díszes bőr tokos fali tükör, d: belső: 19,5 cm, d: külső: 36 cm, m: 78 cm 2188130
11685
386
Flea Market
cca 1900 Régi kislány gyerekruha cipővel, kopásokkal, szakadásokkal, sérülésekkel, az egyik ujján sérüléssel, hiánnyal. 2211132
11686
386
Flea Market
Régi népies öltözetű baba, műanyag testtel, kis kopásnyomokkal, a csizmáknál sérüléssel, h: 28 cm 2178181
11687
386
Flea Market
Régi cigaretta címkékkel díszített fém doboz, kopott, 21x16x5 cm 2196013
11688
386
Flea Market
William Grant's Family Reserve Finest Scoth Whisky doboz, benyomódással, m: 30 cm + 2 db régi fém doboz, kopottak, rozsdanyomokkal, az egyiken benyomódással, 21x13x7 cm és 22x14x8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft