Könyvek: Vallás

Tételek száma: 45

P. Vörös László Mária: A hitszónokrend. Levelek egy ifjúhoz. Szombathely,(1903),Egyházmegyei Könyvnyomda. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,(Győr, Preisinger-kötés,)kissé foltos borítóval.
17246.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Joseph Klausner: Jézus élete, tanítása és korának viszonyai a zsidó, görög és római források alapján. Bp., 1993, Logos. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17247.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17248.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Wilhelm Busch: Páduai Szent Antal. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés,
17250.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Francois Mauriac: Jézus élete. Fordította: Révay József. Buday György 55 fametszetével. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben.
17251.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szennay András (szerk.): Teológiai évkönyv, 1982. Bp., 1982, Szent István Társulat. Az egyik szerző, Nyíri Tamás (1920-1994) Széchenyi-díjas (1990) teológus, filozófus által dedikált és datált. Kiadói vászonkötés.
17252.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17253.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ángyán Aurél: A gyüdi kegyhely a történelmi események forgatagában. Máriagyüd, 1930, Máriagyüdi Szentferencrendi Zárda. Kiadói papírkötés, kissé foltos. +1943 Máriabesnyői zarándok naptár. Szerk.: Bögözy Vilmos. Kiadja: Kapucinus rendház. Kiadói papírkötés, a naptár részen ceruzás áthúzásokkal, az elülső borítón hiánnyal, a hátsó borítón ceruzás jegyzettel.
17254.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Körmendy Kinga: Studentes Extra Regnum 1183-1543. Esztergomi kanonokok egyetemjárása és könyvhasználata 1183-1543. Bp., 2007, Szent István Társulat. A szerző által dedikált! Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
17255.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Hans Küng: Credo - Hiszek. Az Apostoli Hitvallás magyarázata kortársaknak. H.n., 1997, Fordító kiadása. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Ritka!
17256.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17257.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft