Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 12

Hieover, Harry: The sportsmans friend in a frost. London, 1857. Thomas Cautley. KIadói, aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Rókavadászat, lóverseny témájú könyv. Jó állapotban.
17050.

Hieover, Harry: The sportsman's friend in a frost. London, 1857. Thomas Cautley. KIadói, aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Rókavadászat, lóverseny témájú könyv. Jó állapotban.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14
17051.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Szabolcs József: A dámvad. Bp.,1975., Mezőgazdasági. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés
17052.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
4 db Széchenyi Zsigmond könyvtétel: Náhar, Bp., 1964, Szépirodalmi. + Denaturált Afrika. Bp., 1971, Szépirodalmi. + Ahogy elkezdődött. Bp., 1965, Szépirodalmi. Bp., 1978, Szépirodalmi.
17053.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pálfalvi Nándor: Hajnali ösvényeken. (Sportvadászok könyve.) Csergezán Pál illusztrációival. Bp., 1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17054.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Holdas Sándor: Különös vadászat. Bp., 1969, Móra. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír kötésben, borítón kisebb szakadásokkal, gyűrődésekkel.
17055.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17056.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Jámbor János: Szarvasnász. Bp., 1978, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17057.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17058.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17059.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17060.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17061.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft