15053.
386. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Biczó Tamás: Budapest egykor és ma. Bp., 1979., Panoráma. Biczó Tamás térkepeivel és rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.