Könyvek: Technika

Tételek száma: 31

Hevesi Gyula - Roth Imre: Az automobil és kezelése. Első kiadás! 210 ábrával. Bp., 1912. Politzer Zsigmond, Kiadói egészvászon kötésben, reklámokkal (reklám oldalak sérültek)
17130.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17131.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17132.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Williams, Archibald: Modern bányászat. Bp., 1914, Franklin. Kiadói erősen foltos egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17133.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Farkashegyi félévszázad. A MÁV Sportrepülő Egyesület és az MHSZ MÁV Repölő- és Ejtőernyős Klub 50 éve. Bp., 1980. Közdok.
17134.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gerő László: Országos földmérések az állami közigazgatás szolgálatában. Gazdaság- földrajzi gyűjtemény VII. Az Egyet. Közgazd. Kar Földrajzi Intézetének kiadványa. Igazgató: gr. Teleki Pál. Bp., 1934., Athenaeum. 27p. 2 térképpel illusztrált. Kiadói papírkötés. Ritka!
17135.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kreilisheim György: Régi magyar fényképezés. Bp., 1941, Officina., 32db képmelléklettel Kartonált papírkötésben
17136.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Esztó Péter: A bányabecslés. Bp., 1942., Mérnöki Továbbképző Intézet. 16p. Kiadói papírkötés, borítón tulajdonosi névbejegyzéssel.
17137.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17138.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Bogdán István: Régi magyar mesterségek. Bp., 1973.  Magvető Könyvkiadó, Egészvászon kötés, papír védőborítóval
17139.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17140.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Egyszervolt illatszereks azok kicsinyke flaskái. Anno sorozat. Bp., é.n Tandem grafikai stúdió. Kiadói papírkötésben, új állapotban
17141.

Egyszervolt illatszerek's azok kicsinyke flaskái. Anno sorozat. Bp., é.n Tandem grafikai stúdió. Kiadói papírkötésben, új állapotban

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: