https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 153

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
3 db művészeti könyv: Hevesy Iván: A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete. A hátsó kötéstáblán Kozma Lajos könyvdíszével. Első kiadás. + Hevesy Iván: a posztimpresszionizmus művészete. + Hevesy Iván: Az impresszionizmus művészete. Gyoma, 1922. Kner Izidor. mindegyik kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16583.

3 db művészeti könyv: Hevesy Iván: A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete. A hátsó kötéstáblán Kozma Lajos könyvdíszével. Első kiadás. + Hevesy Iván: a posztimpresszionizmus művészete. + Hevesy Iván: Az impresszionizmus művészete. Gyoma, 1922. Kner Izidor. mindegyik kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
8
Képírók és képfaragók. (A szövegét írták: Színi Gyula-Bölönyi György-Fáy Sándor.) Bp., [1918]. Hornyánszky. 31 [3] l., 3 t.. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált, többek közt Szinyei Merse Pál, Csók István, Egry József rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16584.

Képírók és képfaragók. (A szövegét írták: Színi Gyula-Bölönyi György-Fáy Sándor.) Bp., [1918]. Hornyánszky. 31 [3] l., 3 t.. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált, többek közt Szinyei Merse Pál, Csók István, Egry József rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Gyulai Líviusz. Időutazás álló- és mozgóképeken. Bp., 2002, Te-Art-Rum, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16585.

Gyulai Líviusz. Időutazás álló- és mozgóképeken. Bp., 2002, Te-Art-Rum, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Abalkin: Sztanyiszlavszkij rendszere és a szovjet színház. Bp., 1952. Művelt Nép Könyvkiadó, Kiadói félvászon kötésben
16586.

Abalkin: Sztanyiszlavszkij rendszere és a szovjet színház. Bp., 1952. Művelt Nép Könyvkiadó, Kiadói félvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Körmendi András: Kernstok Károly: Ars Hungarica 16. Bp., 1936, Bisztrai Farkas Ferenc, 30+2 p.+32 t. Kiadói festett egészvászon-kötésben, Egyetlen kiadás!
16587.

Körmendi András: Kernstok Károly: Ars Hungarica 16. Bp., 1936, Bisztrai Farkas Ferenc, 30+2 p.+32 t. Kiadói festett egészvászon-kötésben, Egyetlen kiadás!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Borsos Miklós szobrászművész kiállítása. 1957. Bp., 1957,Nemzeti Szalon. Kiadói papírkötés. A művész, Borsos Miklós (1906-1990) által aláírt.
16588.

Borsos Miklós szobrászművész kiállítása. 1957. Bp., 1957,Nemzeti Szalon. Kiadói papírkötés. A művész, Borsos Miklós (1906-1990) által aláírt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Biró Lajos: A szerelem születése Fiora Margit rajzaival (Bp.) 1920 körül. Pantheon. 125 l. 1 sztl. lev. A lapszámozáson belül számos egészoldalas illusztrációval. Kiadói egészvászon kötésben.
16589.

Biró Lajos: A szerelem születése Fiora Margit rajzaival (Bp.) 1920 körül. Pantheon. 125 l. 1 sztl. lev. A lapszámozáson belül számos egészoldalas illusztrációval. Kiadói egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Keserü Ilona művek. 1982-2008. Ilona Keserü works. 1982-2008. Szerk.: Aknai Katalin. Debrecen, 2009., Modern Modern Debreceni Művészeti Közhasznú Társaság (MODEM.) Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16590.

Keserü Ilona művek. 1982-2008. Ilona Keserü works. 1982-2008. Szerk.: Aknai Katalin. Debrecen, 2009., Modern Modern Debreceni Művészeti Közhasznú Társaság (MODEM.) Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
13
Fábián László, et alii: Lantos Ferenc, Szerk.: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2006., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.
16591.

Fábián László, et alii: Lantos Ferenc, Szerk.: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2006., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
18
Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp., 2007, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
16592.

Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp., 2007, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Fábián László, et alii: Lantos Ferenc, Szerk.: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2006., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
16593.

Fábián László, et alii: Lantos Ferenc, Szerk.: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2006., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
3
Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp., 2007, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
16594.

Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp., 2007, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz