Falk Zsigmond: A söntéstől a rivaldáig. Ifj. Kampis János illusztrációival. Bp.,(1912),Eke,189 p.+11 t. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé foltos gerinccel.