13123.
386. Lezárult gyorsárverés
Fotó
2 000 Ft
cca 1896-1940 kb. 37 db vegyes fotó és fotólap tétel, egyik "Emlék az Angyalföldi Iskola Milleniumi ünnepélye alkalmából" felirattal, többségében portrék, részben keményhátú fotók, nagy többségében kopott és sérült vagy hiányos, 6,5x10,5 és 32x24 cm közötti méretekben