Kiss Terézia (1928- ): Kankalin. Színezett rézkarc (IV/XX), papír, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/386/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kiss-Terezia-1928-Kankalin-Szinezett-rezkarc-IVXX-papir-jelzett-paszpartuban-19C39716-~II2105355
2105355
10145
386
Kikiáltási ár:
2 600 Ft 7,03 EUR , 7,65 USD
Leírás: Kiss Terézia (1928- ): Kankalin. Színezett rézkarc (IV/XX), papír, jelzett, paszpartuban,19×16,5 cm
: kozár_edit