Gyenes Gitta (1888 - 1960) Olvasó nő Ceruza, papír, hagyatéki pecsétte... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/386/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gyenes-Gitta-1888-1960-Olvaso-no-Ceruza-papir-hagyateki-pecsettel-jelzett-17x12-cm-Uveg~II2310034
2310034
10113
386
Leírás: Gyenes Gitta (1888 - 1960) Olvasó nő Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel jelzett, 17x12 cm Üvegezett keretben
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: