Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1996277
10346
386
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Major jelzéssel: Díszes ruhában, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18,5×24,5 cm 1996273
10347
386
Major jelzéssel: Ház fákkal, olaj, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23,5×30,5 cm 2307785
10348
386
Márffy Ödön jelzéssel: Magányos fa. Akvarell, papír. Apró felületi sérüléssel. Fa keretben. 43x27,5 cm. 2312872
10349
386
Mattioni E jelzéssel: Virágok. Olaj, falemez, alján és tetején kisebb sérülésekkel. 48×32,5 cm 2310855
10350
386
MCP jelzéssel: Kerékpárverseny. Szén, papír. 42x29,5 cm 2310846
10351
386
MCP jelzéssel: Támaszkodó hölgy. Szén, papír. 29,5x42 cm 2310840
10352
386
MCP jelzéssel: Portré. Szén, papír. 29,5x42 cm 2310735
10353
386
Medveczky (?) jelzéssel: Dombos táj. Olaj, farost. 32x32 cm 2268080
10354
386
Mészáros jelzéssel: Virág csendélet. Olaj, farost. repedésekkel. 43x31 cm Keretben. 2231473
10355
386
Mildnel jelzéssel: Mediterrán hangulat. Karton, akvarell, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 43,5x29,5 cm 1979098
10356
386
Miskolczy jelzéssel: Szénabálák. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 27×38 cm 2312787
10357
386
Munkácsy jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír, lap alja foltos, 29,5×20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft