Zsolnay eozin mázas nyúl ökörvér mázas tojással, jelzett, apró kopásny... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000003/Zsolnay-eozin-mazas-nyul-okorver-mazas-tojassal-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-11-5-cm-~II2301116
2301116
11227
385
40000
Kikiáltási ár:
40 000 Ft 108,11 EUR , 117,65 USD
Leírás: Zsolnay eozin mázas nyúl ökörvér mázas tojással, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm,
: pelikán_kristóf