Zsolnay eozin mázas asztali kínáló korsót merítő nő plasztikus díszíté... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000003/Zsolnay-eozin-mazas-asztali-kinalo-korsot-merito-no-plasztikus-diszitessel-jelzett-halv~II2301105
2301105
11232
385
24000
Kikiáltási ár:
24 000 Ft 64,86 EUR , 70,59 USD
Leírás: Zsolnay eozin mázas asztali kínáló korsót merítő nő plasztikus díszítéssel, jelzett (halványan), apró kopásnyomokkal, m: 10 cm, h: 16,5x14 cm
: karap_norbert