XIX. század: Sárkányos, pajzsos fajansz dísztál, jelzés nélkül 1857-es... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000003/XIX-szazad-Sarkanyos-pajzsos-fajansz-disztal-jelzes-nelkul-1857-es-formaszammal-kezze~II2299156
2299156
11349
385
Leírás: XIX. század: Sárkányos, pajzsos fajansz dísztál, jelzés nélkül 1857-es formaszámmal, kézzel festett, kevés kopással a szélén. d: 29 cm
: karap_norbert