Hollóházi art deco zerge figura. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000003/Hollohazi-art-deco-zerge-figura-Kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-8-cm~II2300480
2300480
11274
385
Leírás: Hollóházi art deco zerge figura. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 8 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: