Herendi virágmintás porcelán teás csésze és csészealj, 4+4 db, kézzel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000003/Herendi-viragmintas-porcelan-teas-csesze-es-cseszealj-4plus4-db-kezzel-festett-jelzett-kis-~II2306734
2306734
11189
385
14000
Leírás: Herendi virágmintás porcelán teás csésze és csészealj, 4+4 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal