Herendi Viktória mintás kínálótál, kézzel festett, jelzett, hibátlan,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000003/Herendi-Viktoria-mintas-kinalotal-kezzel-festett-jelzett-hibatlan-egy-helyen-kis-mazhib~II2302223
2302223
11140
385
Leírás: Herendi Viktória mintás kínálótál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, egy helyen kis mázhibával, kis kopásnyomokkal, d: 22 cm
: karap_norbert