Herendi Viktória mintás kagylós tálka, jelzett, kézzel festett, kopott... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000003/Herendi-Viktoria-mintas-kagylos-talka-jelzett-kezzel-festett-kopott-11x10-5-cm~II2304775
2304775
11137
385
Leírás: Herendi Viktória mintás kagylós tálka, jelzett, kézzel festett, kopott, 11x10,5 cm
: scanner