Azonosítatlan jelzéssel: Tea öntő lányka. Kézzel festett, jelzett, kis... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000003/Azonositatlan-jelzessel-Tea-onto-lanyka-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopassal-14-cm~II2297635
2297635
11377
385
4400
Leírás: Azonosítatlan jelzéssel: Tea öntő lányka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 14 cm
: karap_norbert