Ridgways R.A. Ware, horgászó szerzeteseket ábrázoló kerámia fali díszt... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~1000002/Ridgways-RA-Ware-horgaszo-szerzeteseket-abrazolo-keramia-fali-disztanyer-matricas-je~II2305338
2305338
11105
385
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Ridgways R.A. Ware, horgászó szerzeteseket ábrázoló kerámia fali dísztányér, matricás, jelzett, apró kopásnyomokka,l d: 15,5 cm
: pelikán_kristóf