Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 283

Berán Lajos (1882-1943) 1914. ÉBERSZ KÁROLYNAK A M. KIR. FÖLDMIVELÉSÜGYI MINISTERIUM SZÁMVEVŐSÉGE Br emlékérem (60mm) T:2 HP 1159.
30875.

Berán Lajos (1882-1943) 1914. "ÉBERSZ KÁROLYNAK A M. KIR. FÖLDMIVELÉSÜGYI MINISTERIUM SZÁMVEVŐSÉGE" Br emlékérem (60mm) T:2 HP 1159.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1933. TESZ - Nemzeti Munkahét kétoldalas, aranyozott Br emlékérem (60mm) T:2 aranyozás kopott TP 232.
30876.

Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ - Nemzeti Munkahét" kétoldalas, aranyozott Br emlékérem (60mm) T:2 aranyozás kopott TP 232.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Berán Lajos (1883-1943) 1931.Budapesti emlék Br emlékérem, hátoldalán gravírozva 1956. AUG. 18-23., eredeti Berán Nándor dísztokban (40mm) T:2 ph.
30877.

Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" Br emlékérem, hátoldalán gravírozva "1956. AUG. 18-23.", eredeti Berán Nándor dísztokban (40mm) T:2 ph.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Bogár Lívia (1957-) 1982. Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11. ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo KE25
30878.

Bogár Lívia (1957-) 1982. "Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11." ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo KE25

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bogár Lívia (1957-) 1986. 1966-1986 20 éve város Tapolca / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo KE43
30879.

Bogár Lívia (1957-) 1986. "1966-1986 20 éve város Tapolca / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo KE43

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bogár Lívia (1957-) 1987. MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem jelzett Ag emlékérem (4x) (3,5g/0.835/15mm) T:1 Adamo HB4a
30880.

Bogár Lívia (1957-) 1987. "MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem" jelzett Ag emlékérem (4x) (3,5g/0.835/15mm) T:1 Adamo HB4a

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Bognár György (1944-) 1984. MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly jelzett Ag emlékérem (41,63g/0.640/42,5mm) T:1-  Adamo GS3
30881.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" jelzett Ag emlékérem (41,63g/0.640/42,5mm) T:1- Adamo GS3

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Bognár György (1944-) 1985. Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1  Adamo KE41
30882.

Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo KE41

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bognár György (1944-) 1988. Államalapító királyunk halálának emlékére 1038-1988 - MÉE / Szent Jobb országos bemutatása 1988. április 16. - október 30. jelzett Ag piedfort emlékérem (72,89g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo BP25
30883.

Bognár György (1944-) 1988. "Államalapító királyunk halálának emlékére 1038-1988 - MÉE / Szent Jobb országos bemutatása 1988. április 16. - október 30." jelzett Ag piedfort emlékérem (72,89g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo BP25

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Bognár György (1944-) 1988. MÉE Nógrád megye - Nógrádi várak sorozat - Buják vára Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo ST8
30884.

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Nógrád megye - Nógrádi várak sorozat - Buják vára" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo ST8

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bognár György (1944-) 1989. 20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30885.

Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23. Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30886.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23." Br emlékérem (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft