Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 283

Bajnok Béla (1937- ) 2002. Infra-Start - 1890. Debrecen 2002. / Infra-Start Kft. - Irodaházavató emlékére kétoldalas, öntött Br plakett, eredeti fa dísztokban (117mm) T:1-
30863.

Bajnok Béla (1937- ) 2002. "Infra-Start - 1890. Debrecen 2002. / Infra-Start Kft. - Irodaházavató emlékére" kétoldalas, öntött Br plakett, eredeti fa dísztokban (117mm) T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bartos Endre (1930-2006) ~1961. C. G. Jung 1875-1961 Br emlékplakett (105mm) T:2
30864.

Bartos Endre (1930-2006) ~1961. "C. G. Jung 1875-1961" Br emlékplakett (105mm) T:2

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Beck András (1911-1985) 1946. Rákosi Mátyás / A Magyar Kommunista Párt III. Kongresszusa 1946 IX Br emlékérem (75mm) T:2
30865.

Beck András (1911-1985) 1946. "Rákosi Mátyás / A Magyar Kommunista Párt III. Kongresszusa 1946 IX" Br emlékérem (75mm) T:2

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Beck András (1911-1985) DN Móra Ferenc Br emlékérem (86mm) T:2
30866.

Beck András (1911-1985) DN "Móra Ferenc" Br emlékérem (86mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
20
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. 1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL - HERNÁDVÖLGYI MAGY. VASIPAR R.T. KROMPACH Br emlékérem (70mm) T:1- ph. HP.: 752
30867.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL - HERNÁDVÖLGYI MAGY. VASIPAR R.T. KROMPACH" Br emlékérem (70mm) T:1- ph. HP.: 752

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
17
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1917. Arany János századik születésnapjának ünnepére / A Nagyszalontai Arany Emlék-Egyesület - Toldi költőjének kétoldalas Br emlékérem (111,89g/65mm) T:1-,2 kis patina / Hungary 1917. Arany János századik születésnapjának ünnepére / A Nagyszalontai Arany Emlék-Egyesület - Toldi költőjének double-sided Br commemorative medallion (111,89g/65mm) C:AU,XF small patina
30868.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1930. Ferenczy István 1792-1856 / Képfaragó és éremművészetünk úttörője Éremkedvelők Egyesülete tagilletményi Br érem, félkész, hibás darab (~75-78mm) T:3 lapkahiba, anyagfölösleg, oxidáció
30869.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért Br emlékérem (60mm) T:2 Hungary 1935. Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Always For The Public Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (60mm) C:XF TP 141.
30870.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért" Br emlékérem (60mm) T:2 Hungary 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Always For The Public" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (60mm) C:XF TP 141.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1938. Dr Ferenczi Izsónak baráti emlékül egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 HP II. 160
30871.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1938. "Dr Ferenczi Izsónak baráti emlékül" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 HP II. 160

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1949. Petőfi Sándor 1823-1849 / A Néppel Tüzön-Vizen Át! 1949.VII.31. Br emlékérem (77mm) T:2 HPII 188
30872.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1949. "Petőfi Sándor 1823-1849 / A Néppel Tüzön-Vizen Át! 1949.VII.31." Br emlékérem (77mm) T:2 HPII 188

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) ~1970-1980. Zippernowsky Károlynak a Magyar Elektrotechnikai Egyesület 10 éves fennállása emlékéül / A Magyar Elektrotechnikai Egyesület 10 éves Jubileumi Díja - Csikós Béla Br emlékérem (65mm) T:2 kis patina
30873.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) ~1970-1980. "Zippernowsky Károlynak a Magyar Elektrotechnikai Egyesület 10 éves fennállása emlékéül / A Magyar Elektrotechnikai Egyesület 10 éves Jubileumi Díja - Csikós Béla" Br emlékérem (65mm) T:2 kis patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1914. Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod kétoldalas Br emlékérem, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén ÉKE 1914, sorszámozott, 136-os sorszámmal (65mm) T:2 Hungary 1914. Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod double-sided Br commemorative plaque, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts, with ÉKE 1914 and serial number 136 on edge. Sign.: Lajos Berán (65mm) C:XF  HP.: 1157.
30874.

Berán Lajos (1882-1943) 1914. "Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod" kétoldalas Br emlékérem, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1914", sorszámozott, 136-os sorszámmal (65mm) T:2 Hungary 1914. "Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod" double-sided Br commemorative plaque, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 1914" and serial number "136" on edge. Sign.: Lajos Berán (65mm) C:XF HP.: 1157.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft