Ezüst(Ag) aranyozott, fonott nyaklánc, jelzett, h: 38 cm, nettó: 17,83... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000033/EzustAg-aranyozott-fonott-nyaklanc-jelzett-h-38-cm-netto-17-83-g~II2228169
2228169
19066
385
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) aranyozott, fonott nyaklánc, jelzett, h: 38 cm, nettó: 17,83 g
: karap_norbert