Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített karperec, jelzett, 6,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000033/Aranyozott-ezustAg-kovekkel-gazdagon-diszitett-karperec-jelzett-6-5C3975-cm-brutto-22-89-g~II2259824
2259824
19059
385
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített karperec, jelzett, 6,5×5 cm, bruttó: 22,89 g
: karap_norbert