Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített gyűrű, jelzett, méret... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/385/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000033/Aranyozott-ezustAg-kovekkel-gazdagon-diszitett-gyuru-jelzett-meret-51-brutto-9-93-g~II2259809
2259809
19053
385
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 9,93 g
: karap_norbert