Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 241
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2298502
19036
385
Jewellery
14k arany (Au) karikagyűrű, 1,87 g m: 67 2298496
19037
385
Jewellery
14k arany (Au) kereszt medál. jelzett 0,68 g 3 cm 2298493
19038
385
44000
Jewellery
14k arany (Au) nyaklánc, sérült, jelzett 3,42 g 46 cm 2298486
19039
385
Jewellery
Szűz Mária porcelán medál arany (Au) 14K kerettel, jelzett 2,66 g 2 cm 2298483
19040
385
Jewellery
Ezüst (Ag) medál zománc képpel, jelzett, bruttó 1,83g 2298457
19041
385
40000
Jewellery
14 K arany (Au), nyaklánc, 14K szűz medállal jelzettek, 3,7 g, 44 cm 2260051
19042
385
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, zománcozott kék berakással, jelzett, méret: 61, bruttó: 11,17 g 2260117
19043
385
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karperec, jelzés nélkül, 5×5,5 cm, bruttó: 13,98 g 2259982
19044
385
Jewellery
Ezüst(Ag) markazittal és szintetikus kék kővel díszített gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 13,74 g 2259966
19045
385
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, szintetikus és markazit kövekkel, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 25,29 g 2260226
19046
385
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, ametiszt köves ovális medállal, jelzett, h: 55 cm, 3×2 cm, bruttó: 11,92 g 2260210
19047
385
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus zöld kővel és markazittal, jelzett, méret: 62, bruttó: 9,26 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft