Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 41
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1801949
11577
385
36000
Sculptures, statuettes, plaques
Renner Kálmán (1927-1994): Hortobágy, bronz fali plakett fa talapzaton, jelzett, 13×41,5 cm 2265431
11578
385
13000
Szabó László(1927-2002): Hölgy korsóval (Eger Egészségház), mázas terrakotta, sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 34 cm 2185838
11580
385
28000
Veszprémi Imre (1932-): Tihany. Bronz falikép, jelzett, 29,5×20 cm 839037
11581
385
40000
Erotikus kisplasztika sorozat, jelzettek (ism japán művész), faragott márvány, 7×6 cm (3×) 2239485
11582
385
11000
Jelzés nélkül: Jókai Mór mellszobra. Festett gipsz. Kis lepattanással. 32 cm 2238033
11583
385
Jelzés nélkül: Gazellát elejtő oroszlán. Bronz kisplasztika fa keretben. 28x18 cm 2072158
11584
385
38000
Grossauer jelzéssel: Utcazenész. Bronz, márvány talapzaton, m: 25 cm, 16×14 cm 2183980
11585
385
Afrikai női fej. Keményfa faragott szobor. 13 cm 2238038
11586
385
Jelzés nélkül: Afrikai oroszlán. Réz szobor, márvány talapzaton. 20x10 cm 2221966
11587
385
Fém lovas szobor, mozog, 19x12,5 cm 2196165
11588
385
Távol-keleti halász figura, műgyanta, m: 19 cm 2196005
11589
385
Szamuráj karddal, festett műgyanta szobor, kopott festéssel, törött karddal m: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft