13833.
385. Lezárult gyorsárverés
Plakát
50 000 Ft
135,14 EUR, 147,06 USD
cca 1920-1930 "Kalor, Perpetuum", leggazdaságosabb folytonégő kályhák, Budapest-Salgótarjáni Gépgyár Rt., jelzett a nyomaton, Bp., Bp., Bruchsteiner és Fia-ny., restaurált, 63x94 cm