1903-1904 Zászlónk. Ifjúsági lap. Kiadja: Regnum Marianum. II. évfolyam 1903-1904. Bp., 1904, Stephaneum, 4+240(+IVx10) p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó szennylap hiányzik.
cca 1905-15 A gödöllői szövőiskola, az orsz. m. kir. iparművészeti iskola tanműhelyének képes árjegyzéke. H.n., é.n., k.n. (4)p.+4t. (1 színes) Kőrősfői Kriesch Aladár, Nagy Sándor, és Undi Karla terveivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb töréssel.
Vajda Lajos (1908-1941): Önarckép. Ofszet nyomat, papír. Lap felső része papírra kasírozva. 18x13 cm. + Egy fénymásolt lap 4 db Vajda Aljso önarcképpel
1908-1913 Szalézi értesítő. VI. évf. II. sz. 1908. március-április, 56 p + Zeitschrift des Österr. und Ungarischen Kath. Klerus. II. évf. 19. sz., 1913. jun. 10., német nyelven, kissé szakadozott, kis hiánnyal, 16 p.