Nyomtatványok

Tételek száma: 311

13543.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1903 Állattenyésztési és tejgazdasági lapok egy száma.
13544.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1904 Clayton & Shuttleworth Ltd. mezőgazdasági gépgyár budapesti fiókjának termékreklám jegyzetfüzete, fametszetes képekkel illusztrálva, jó állapotban, 48p
13545.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1905-15 A gödöllői szövőiskola, az orsz. m. kir. iparművészeti iskola tanműhelyének képes árjegyzéke. H.n., é.n., k.n. (4)p.+4t. (1 színes) Kőrősfői Kriesch Aladár, Nagy Sándor, és Undi Karla terveivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb töréssel.
13546.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1905 Wanderer Bilder. Sommer - Semester 1905. Leipzig, Wanderer Verlag, 12 db színes kép, nyomatok német városok ismertebb helyszíneiről: Berling (6 db), Potsdam (3 db), Leipzig (1 db), Charlottenburg (2 db.) Kopott, sérült aranyozott haránt-alakú egészvászon-mappa, (hiányos ?)
13547.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1905 Jéggyártó és hűtőgépek, dr. Wágner és társai, Bp., IX. Tinódy-utcza 3. pp.:16, 14x23 cm
13548.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1906 II. Rákóczi Ferenc fejedelem és bujdosó társai hamvainak hazahozatala alkalmából Kassán rendezendő országos ünnepély sorrendje, 15p
13549.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Vajda Lajos (1908-1941): Önarckép. Ofszet nyomat, papír. Lap felső része papírra kasírozva. 18x13 cm. + Egy fénymásolt lap 4 db Vajda Aljso önarcképpel
13550.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1908-1913 Szalézi értesítő. VI. évf. II. sz. 1908. március-április, 56 p + Zeitschrift des Österr. und Ungarischen Kath. Klerus. II. évf. 19. sz., 1913. jun. 10., német nyelven, kissé szakadozott, kis hiánnyal, 16 p.
13551.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1908 Geographischer Anzeiger földrajzi szaklap. Teljes évfolyam bekötve / complete year.
13552.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Francis Bacon (1909-1992) festményéről készített ofszetnyomat, papír, foltos, 56×41,5 cm
13553.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1909 Pozsony, Schinzel Ede Vízmérő-, Áramóra- és Légszeszóra-Gyára árjegyzéke, lyukasztott, 14p
13554.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft