Edouard Charton - Le Magasin Pittoresque - cca 1840-1860. 22 évfolyam 11 kötetbe kötve. Félbőr kötésben, aranyozott gerinccel. Néhány gerinc kissé sérült / 22 years in 11 volumes. History, Illustrated, Literature
cca 1860-1900, 2 db bibiliai témájú kép: Giovanni Francesco Barbieri után: Szent Márk. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 28,5x21,5 cm. Wilhelm Ebbinghaus után: Káin és Ábel áldozata. Litográfia, papír, kartonra ragasztva, foltos, 21x28 cm.
1874 Verona, Triest, Venezia 3 db fotó és litografált képeket tartalmazó leporelló egészvászon kötésben, vegyes állapotban / litho and photo leporellos in various condition
Pablo Picasso (1881-1973): Festő és modellek. Ofszet nyomat, papír. Postabank logóval. Lap felső részében törésnyomokkal, bal szélén apró foltokkal. 32x40 cm