Bolhapiac Tételek száma: 549
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2268696
11713
385
Flea Market
Régi, háromrészes fa sámfa, 42-es 2268701
11714
385
Flea Market
Régi fém doboz, kopottas állapotban, 17x22x8 cm 2268742
11715
385
Flea Market
Ezüstözött hattyú váza, kis kopásokkal, m: 18 cm 2268757
11716
385
Flea Market
Alabástrom hamutál, gyújtóval, nem kipróbált, hamutálon repedés, d: 12 cm, m: 11 cm 2297667
11717
385
Flea Market
cca 1930 Gro- pe régi jelzett fém korcsolya pár 25 cm 2297664
11718
385
Flea Market
Mongol, festett gipsz, falra akasztható maszk 11x15 cm 2297653
11719
385
Flea Market
Palacsinta készítő adagoló. Kitchen magic, Műanyag,. fém. 28 cm 2297665
11720
385
Flea Market
cca 1920 Sámfa, női, fa, fém zsanérral 25 cm, 3 1/2e 2297666
11721
385
Flea Market
cca 1920 Sámfa, férfi rugós VI. 2297711
11722
385
Flea Market
Sárkányos réz tea kiöntő + korsó. 30 cm, 14 cm 2297716
11723
385
Flea Market
Réz, kínáló tálca virágos díszítésű fogóval + réz váza kövekkel díszítve. d: 24 cm, m: 15 cm 2297742
11724
385
Flea Market
Régi, üveg homokóra 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft