Bolhapiac Tételek száma: 549
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2300467
12124
385
Flea Market
Réz levélbontó kés, h: 23 cm 2300764
12125
385
Flea Market
Gobelin betétes réz hamutartó, Törv. véd. felirattal. d: 13 cm 2300431
12126
385
Flea Market
4 db régi szipka, h: 13 cm és 7 cm közötti méretben 2300768
12127
385
Flea Market
2 db régi szemüveg, az egyik hiányos, a másiknak a szára sérült, kopott tokokban, h: 10 cm és 11 cm 2299130
12128
385
Flea Market
'Pedant Luxus Színjátszó Cipőpaszta' dobozok, tartalommal, 2 db, fekete, és barna, d: 6 cm 2299125
12129
385
Flea Market
Gebr. Schmidt Sieger borotvaélező eredeti dobozában, leírással. 2299231
12130
385
Flea Market
2300807
12131
385
Flea Market
2225162
12132
385
Flea Market
Régi fém doboz, erősen kopott, 20×13×8 cm + 3 db réz tálka, d: 8 cm 2300412
12133
385
Flea Market
15 db füstölő + kerek zsírkő füstölőtartó, d: 5,5 cm 2306321
12134
385
Flea Market
Kétágú fém gyertyatartó, alsó része hal formájú, m: 22,5 cm 2304868
12135
385
Flea Market
1 pár bőr kesztyű és régi fa kesztyűtágító Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft