Nyíri Tamás: A keresztény ember küldetése a világban. Bp., 1968, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Védőborítón apró szakadással.
Soós Sándorné Dr. Veres Rózsa. Rózsadombi imádságoskönyv. A Kapisztrán Szent János-templom fölszentelésének 70. évfordulójára. Bp.,2019., Kapisztrán Szent János Templomigazgatóság. Kiadói kartonált papírkötés.
Dr. Lippay Lajos: A pápaság a világ tükrében. Magyarra átdolgozta, és kiadta Lippay Lajos. Bp.,1929,(Apostol-ny.) Első kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
Schematismus Provinciae Hungariae Sanctae Maria Ordinis Fratrum Minorum S. P. N. Francisci. 1913., A Szent Ferenc-rend Szűz Máriáról nevezett magyarországi tartományának...névtára az 1913.évre. Esztergom,1913-1912, Buzárovits Gustáv ,51+1+XX+2+22+1 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.