Czifferszky István: A gemenci bak és más vadászelbeszélések. Bp., 1980, Móra Ferenc. Balogh István Péter rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopottas papír védőborítóval de egyébként jó állapotban.
Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Kissé foltos papírborítóval, de egyébként jó állapotban.
Újfalvi Sándor: Az erdélyi régibb és közelebbi vadászatok és vadak. Budapest, 1982, Magvető. Magyar Hírmondó. Az 1854. évi kiadás reprintje. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Patay László: Ez is elment vadászni. Sajdik Ferenc illusztrációival. Karcag, 1999, Karcag Város Önkormányzata. Első kiadás. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.