2 600 Ft
Fekete Lajos, Mágócsy-Dietz Sándor, Fehér Dániel: Erdészeti növénytan III/1. Részletes növénytan. A virágtalan növények és a nyitvatermők. Sopron, 1935, Máhr Árpád. Második átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, borító hátsó felén apró szakadásokkal.