15174.
385. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
Gál Mózes: Az alföld gyógyfürdÅ‘i és fürdÅ‘i. Bp.,1981, Panoráma. Kiadói kartonált papÃrkötés, sérült gerinccel.+ Cseke László: Észak-Magyarország gyógyfürdÅ‘i. Bp., 1982., Panoráma. Kiadói kartonált papÃrkötés, kissé kopott gerinccel.