Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 244

Turbuly Éva: Sopron vármegye közgyűlési jegyzőkönyveinek regesztái II. 1595-1608. Sopron, 2002, Győr-Moson-Sopron Megye Soproni Levéltárának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15084.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15085.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Hermann Róbert: A rendőrminiszter és a Zichy-gyémántok. História Füzetek 10. Fejér Megyei Levéltár Közleményei 17. Székesfehérvár, én., a Történelembarátok Köre Alapítvány kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15086.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Siklóssy László: Svábhegy. Bp., 1929, Svábhegyi Egyesület. REPRINT! (1987). Kiadói kifakult egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
15087.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15088.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Almanach ENIT 1933. Bergamo. Sok képpel. Egészvászon kötésben. Olasz útikönyv, naptár.
15089.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
15090.

Kikiáltási ár:
800 Ft
5 db régi, 1930-1935 körüli német útikönyv tétel: Dr. Friedrich Bock: Nürnberg, von der Stadt der Reichstage zur Stadt der Reichsparteitage. Stuttgart, 1938, Franksche Verlagshandlung. A náci pártgyűlések helyszíneivel és más képekkel illusztrált. + Grieben, Hamburg und Umgebung, kleine Ausgabe, 1929, térképpel + Lübeck, ein Führer durch die freie u. Hansestadt und ihre nähere Umgebung. Több illusztrációval és korabeli reklámmal + Kleiner Führer durch Braunschweig (Brunswiek). Térképpel. Színes és fekete-fehér illusztrációval és korabeli reklámmal. + Grieben Dresden und Umgebung, 1929. Két térkép melléklettel. Mind kiadói papírkötés. / Turist guides,5 different German cities: Nürnberg, Dresden, Braunschweig, Hamburg, Lübeck.
15091.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
össz. 3 db régi, 1925-1937 körüli német nyelvű olasz útikönyv, 2 db Róma és 1 db Nápoly: Griebens Rom und Umgebung, kleine Ausgabe 1925 + Grieben Rom und Umgebung, mittlere Ausgabe 1937, több térkép melléklettel + Grieben Neapel und Umgebung, térképpel. Különböző kiadások. Mindegyik kiadói papírkötésben, részben sérült gerinccel.
15092.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15093.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15094.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15095.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft