15149.
385. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
1912 Budapest Székesfővárosi Állatkert utmutatója. Képes díszkiadás. Bp., 1912., Magyar Földrajzi Intézet, 39+5 p. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, pár lapon firkával.