Sipos Antalné-Bencze Géza-Bikki István-Korbonits Dezső: A Chinoin története. (1910-1995.) Egy mindig megújuló vállalat. Bp., 1996., Chinoin. Kiadói kartonált papírkötés.
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos állapotban.
Magyar földmérők arcképcsarnoka. III. köt. Összeáll.: Dr. Lukács Tibor. Bp.,2001, Geodéziai és Térképészeti Rt.-Földmérési és Távérzékelési Intézet. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban. Kiadói levéllel.
Velich István-Fogarasi Gábor: Régi magyar autók. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrálva. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban. Volt könyvtári példány.
Bárány Nándor: Optikai műszerek elmélete, és gyakorlata I. Bp., 1953, Országos Magyar Természettudományi Múzeum, XVI+723 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
Megjelent 1000 példányban.