15648.
385. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Pluhár István (szerk.): Sportok könyve. Bp., 1935, Káldor. Kiadói kopott egészvászon kötés.