16624.
385. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
2 000 Ft
A Nagy Háború írásban és képben. Második rész: A nyugati harctér. I-II. kötet. Szerk: Lándor Tivadar. Bp.,1915, Athenaeum. Aranyozott,gazdagon díszített vászonkötésben, az I. kötetben számos kijáró lappal, a II. kötetben egy tábla kijár, megviselt állapotban.