Ledács Kiss Aladár - Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyeget. Bp., 1963, Gondolat. Első kiadás. Gazdag képanyaggal. Kiadói kopott, foltos vászon kötésben, volt könyvtári példány.