Aggházy Mária: A barokk szobrászat Magyarországon. Bp., 1959, Akadémiai Kiadó, 29+3 p.+CCXXXVIII+16 t. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban. "Műszaki példány Akadémiai Nyomda." Megjelent 1650 példányban.